• Język: Polski Polski
  • Zmień

Język:

Koszyk
Opcje przeglądania
  • Status dostępności:
  • Kategoria:
  • Producent:
  • Zakres cen
  • Rodzaj switcha
  • Ilość portów LAN
  • Sloty SFP
  • Porty PoE
  • Porty UpLink
  • Standardy PoE
  • Typ obudowy
  • Funkcja zasilacza buforowego
  • Zarządzanie

Dodano produkt do koszyka

Urządzenia sieciowe | Sprzęt sieciowy | urządzenia sieci LAN/WAN

Switche sieciowe

Switche sieciowe

Zestawy sieciowe ZGS od Install Media


~ gotowe zestawy sieciowe - wybierz gotowy lub skomponuj własny ~


 

Switche PoE

Switche PoE

switche poe przełączniki ipox



Switch PoE (z ang. Power-over-Ethernet) jest najważniejszym elementem systemów monitoringu IP. To właśnie ten element łączy ze sobą wszystkie urządzenia sieciowe, które wchodzą w skład całego systemu monitoringowego. Jego zasadniczą funkcją jest również to, że zapewnia zasilania wszystkim urządzeniom podłączonym do niego i spełniających standard PoE, dlatego też redukuje koszty rozbudowy instalacji elektrycznej przy zakładaniu monitoringu.

Routery

Routery

Router to podstawowe urządzenie sieciowe biorące udział w każdej sieci komputerowej zarówno w domu, biurze, czy dużej firmie. Podstawową zasadą działania routera jest trzymanie porządku w sieci. To właśnie Router odpowiada za nadanie innych urządzeniom stosownej numeracji, aby zlikwidować konflikty adresów w sieci. Innym ważnym zadaniem routerów jest udostępnianie połączenia internetowego dla urządzeń sieciowych. Każdy z nas w życiu codziennym korzysta z dóbr internetu nie zdając sobie sprawy, że swobodę i bezpieczeństwo dostępu do sieci odpowiadają właśnie Routery

Punkty dostępowe

Punkty dostępowe

Punkty dostępowe AP (z ang. Access Point) to urządzenia, które zapewniają klientom dostęp do sieci komputerowej za pomocą bezprzewodowej transmisji danych. Ich zadaniem jest zwiększenie zasięgu WiFi, likwidacja obszarów bez zasięgu lub ze słabym sygnałem. Access pointy zapewniają prostą instalację  z zachowaniem bezpieczeństwa sieci. Zasilanie punktów dostępowych odbywa się przez zwykły zasilacz lub port Ethernet PoE (zasilanie po przewodzie sieciowym), w zależności od możliwości urządzenia. Access pointy współpracują z każdym standardem bezpieczeństwa takim jak: WPA-PSK, WPA2-PSK oraz WEP. Urządzenia te są także kompatybilne z routerami bezprzewodowymi i innymi urządzeniami sieciowymi

Moduły SFP

Moduły SFP

Moduł SFP to element dokonujący konwersji sygnału elektrycznego Ethernet na sygnał światłowodowy. Umożliwia zatem transmisję sygnału pomiędzy kablem światłowodowym, a kablem miedzianym. Wykorzystuje się je najczęściej do podłączania takich urządzeń czy podzespołów, jak płyty główne, switche czy routery.

Zestawy sieciowe ZGS od Install Media


~ gotowe zestawy sieciowe - wybierz gotowy lub skomponuj własny ~


 

Promocje
Switch gigabitowy PoE PFS3228-24GT-360-V2 DAHUA

Switch gigabitowy PoE PFS3228-24GT-360-V2 DAHUA

☆ 26 portowy ☆ 2 sloty SFP ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ RACK 19

  • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps),
  • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps),
  • 2x slot SFP (1000Mbps),
  • moc zasilacza PoE: 360W (bt<90W - port 1~2, at<30W - port 3~24),
  • przepustowość: 52Gbps,
  • przełącznik warstwy 2, niezarządzalny, funkcje PoE 2.0,
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami,
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie),
  • zasilanie: AC 100V ~ 240V,
  • całkowity pobór mocy: maks. 360W,
  • wymiary: 1U / 440x300x44mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 1772.09 zł
Switch sieciowy PoE PFS3226-24ET-240 DAHUA

Switch sieciowy PoE PFS3226-24ET-240 DAHUA

☆ 26 portowy ☆ 2 sloty SFP ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ RACK 19

  • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps),
  • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps),
  • 2x slot SFP (1000Mbps) - Combo,
  • moc zasilacza PoE: 240W (Hi-PoE <60W - port 1~2, at<30W - port 3~24),
  • przepustowość: 8.8Gbps,
  • przełącznik warstwy 2, niezarządzalny,
  • funkcje: VLAN, PD Alive (PoE Watchdog) - przełączniki DIP,
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami,
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie),
  • zasilanie: AC 100V ~ 240V,
  • całkowity pobór mocy: maks. 240W,
  • wymiary: 440x300x44mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 1134.45 zł
Switch sieciowy PoE PFS3010-8ET-96-V2 DAHUA

Switch sieciowy PoE PFS3010-8ET-96-V2 DAHUA

☆ 10 portowy ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ desktop

  • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps),
  • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps),
  • moc zasilacza PoE: 96W (Hi-PoE <60W - port 1, at<30W - port 2~8),
  • przepustowość: 5.6Gbps,
  • przełącznik warstwy 2, niezarządzalny,
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami,
  • typ obudowy: desktop,
  • zasilanie: DC 48V ~ 57V (zasilacz w zestawie),
  • całkowity pobór mocy: maks. 96W,
  • wymiary: 190x100x30mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 472.25 zł
Switch sieciowy PoE  APTI-POE1602G-240W APTI

-26%

Switch sieciowy PoE APTI-POE1602G-240W APTI

☆ 18 portowy ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ RACK 19 ☆ 240W ☆ do 200m ☆ CE

  • 16x port RJ45 PoE 10/100Mb/s (802.3af/at),
  • 2x port RJ45 UpLink 10/100/1000Mb/s (802.3af/at),
  • maksymalna sumaryczna moc: 240W,
  • funkcje: tryb EXTEND, 
  • zasięg PoE: 100m, 200m (w trybie EXTEND),
  • tablica adresów MAC: 2k,
  • zasilanie: 230 V AC,
  • typ obudowy: desktop, RACK 19,
  • wymiary: 1U / 290  x 202  x 44 mm,
  • certyfikaty: CE,
  • gwarancja: 24 miesiące. 

Cena: 745.00 zł 553.00 zł
Switch sieciowy PoE APTI-POE0802G-120W APTI

-26%

Switch sieciowy PoE APTI-POE0802G-120W APTI

☆ 10 portowy ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ desktop ☆ 120W ☆ do 200m ☆ EXTEND ☆ CE

  • 8x port RJ45 PoE 10/100Mb/s (802.3af/at),
  • 2x port RJ45 UpLink 10/100/1000Mb/s (802.3af/at),
  • maksymalna sumaryczna moc: 120W,
  • funkcje: tryb EXTEND,
  • zasięg PoE: 100m, 200m (w trybie EXTEND),
  • tablica adresów MAC: 2k,
  • zasilanie: 230 V AC,
  • typ obudowy: desktop,
  • wymiary: 220  x 143  x 41 mm,
  • certyfikaty: CE,
  • gwarancja: 24 miesiące. 

Cena: 332.00 zł 246.58 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 245.99 zł

Switch gigabitowy PoE PFS3010-8ET-96-V2 DAHUA

Switch gigabitowy PoE PFS3010-8ET-96-V2 DAHUA

☆ 10 portowy ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ desktop ☆ Extend PoE ☆ 250m ☆ 96W

  • 1x port RJ45 Hi-PoE 802.3bt (10/100Mbps),
  • 7x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps),
  • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps),
  • zasięg: 100m, 250m (w trybie pracy Extend On), 
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • tryby PoE:  WatchdogPD Alive,
  • typ obudowy: desktop,
  • zasilanie: 53V DC / 1.81A (zasilacz w komplecie),
  • całkowity pobór mocy: maks. 96W,
  • wymiary: 190x100x30mm (szer./dł./wys.),
  • certyfikaty: CE, FCC,
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 393.54 zł
Sortuj wg:
Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 78.10 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji wielomodowo: do 550m,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 850nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 79.95 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch gigabitowy PFS3005-5GT-L DAHUA

Switch gigabitowy PFS3005-5GT-L DAHUA

  • rodzaj przełącznika: Gigabit Unmanaged Switch,
  • typ obudowy: desktop,
  • 5 gigabitowych portów RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • automatyczne krosowanie połączeń (MDI/MDIX),
  • cichy, bezwentylatorowy tryb pracy,
  • wydajność przełączania: 10Gb/s,
  • wielkość tablicy MAC: 2K,
  • wielkość bufora: 1.5Mb,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami,
  • technologia Green,
  • typ obudowy: desktop (tworzywo),
  • prosta instalacja (Plug and Play),
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zasilanie: DC 5V (zasilacz w zestawie),
  • wymiary: 125x65x22mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy,

Cena: 81.18 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch gigabitowy 5-port PFS3005-5GT-L-V2 DAHUA

Switch gigabitowy 5-port PFS3005-5GT-L-V2 DAHUA

  • interfejs: 5x port RJ45 (10/100/1000Mbps),
  • przepustowość: 10Gbps,
  • wielkość tablicy MAC: 2K,
  • wielkość bufora: 1Mb,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami 2kV,
  • typ obudowy: desktop (plastik),
  • prosta instalacja (Plug and Play),
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zasilanie: DC 5V (zasilacz w zestawie),
  • wymiary: 86,4x52x23mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 82.19 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 88.55 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch gigabitowy TL-SG1008D TP-Link

Switch gigabitowy TL-SG1008D TP-Link

Przełącznik typu desktop, 8 portów Gb

  • rodzaj przełącznika: Gigabit Unmanaged Switch,
  • typ obudowy: desktop,
  • 8 gigabitowych portów RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • technologia Green Ethernet pozwalająca zaoszczędzić energii,
  • automatyczne krosowanie połączeń (MDI/MDIX),
  • cichy, bezwentylatorowy tryb pracy,
  • wydajność przełączania: 16Gb/s,
  • tablica adresów MAC: 4K,
  • wymiary: 180×90×25.5 [mm]  (szer. x gł. x wys.),
  • zasilanie: zasilacz zewnętrzny (moc wyjściowa: 9,0VDC/0,6A),
  • certyfikaty: CE, FCC, RoHS,
  • gwarancja: 24 miesiące.

Cena: 92.25 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch gigabitowy 5-port PFS3005-5GT-V2 DAHUA

Switch gigabitowy 5-port PFS3005-5GT-V2 DAHUA

  • interfejs: 5x port RJ45 (10/100/1000Mbps),
  • przepustowość: 10Gbps,
  • wielkość tablicy MAC: 2K,
  • wielkość bufora: 1,5Mb,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami 2kV,
  • typ obudowy: desktop (metal),
  • prosta instalacja (Plug and Play),
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zasilanie: DC 5V (zasilacz w zestawie),
  • wymiary: 87x47x22mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 100.13 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 102.69 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch sieciowy DES-105/E D-Link

Switch sieciowy DES-105/E D-Link

☆ 5 portowy ☆ przełącznik ☆ niezarządzalny ☆ FCC ☆ CE ☆ RoHS ☆ Energy Star☆ QoS ☆ desktop

  • rodzaj przełącznika: Fast Ethernet Unmanaged Switch,
  • typ obudowy: desktop,
  • 5 portów RJ45 10/100 Mb/s,
  • technologia Green Ethernet - duża oszczędność energii
  • funkcje: QoS, 
  • automatyczne krosowanie połączeń (MDI/MDIX),
  • tablica adresów MAC: 2k,
  • wymiary: 100×98×28 [mm]  (szer. x gł. x wys.),
  • zasilanie: 5V DC / 1A (zasilacz w komplecie),
  • certyfikaty: FFCC, CE Mark, RoHS, Energy Star,
  • gwarancja: 36 miesięcy.

Cena: 104.99 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
Switch gigabitowy PFS3008-8GT-L DAHUA

-12%

Switch gigabitowy PFS3008-8GT-L DAHUA

  • rodzaj przełącznika: Gigabit Unmanaged Switch,
  • typ obudowy: desktop,
  • 8 gigabitowych portów RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • automatyczne krosowanie połączeń (MDI/MDIX),
  • cichy, bezwentylatorowy tryb pracy,
  • wydajność przełączania: 16Gb/s,
  • wielkość tablicy MAC: 2K,
  • wielkość bufora: 1.5Mb,
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami,
  • technologia Green,
  • typ obudowy: desktop (tworzywo),
  • prosta instalacja (Plug and Play),
  • sygnalizacja optyczna LED pracy,
  • zasilanie: DC 5V (zasilacz w zestawie),
  • wymiary: 125x65x22mm (szer./dł./wys.),
  • gwarancja: 36 miesięcy,

Cena: 121.00 zł 107.01 zł

Ilość:

Do koszyka
Dostępność:
  • Produktów na stronie:
  • 10
  • 25
  • 50

Bez Internetu trudno wyobrazić sobie codzienność. W sieci szukamy newsów, wiadomości z kraju i świata. Internet służy nam do rozrywki, lecz również do pracy. Aby efektywnie korzystać z jego zasobów musimy stworzyć odpowiednią sieć. Jest ona niezbędna zarówno w warunkach domowych, jak i firmowych.

Do prawidłowego działania i zachowania stabilności oraz dobrego połączenia potrzebujemy skorzystać z rozmaitych sprzętów sieciowych. Wśród nich są switche sieciowe, routery czy też punkty sieciowe.

Sieć komputerowa i urządzenia sieciowe – co jest niezbędne?

Korzystanie z sieci bezprzewodowo to rozwiązanie najchętniej stosowane, bo zapewniające w dużej mierzę wygodny dostęp do jej zasobów, z dowolnego miejsca. Aby jednak łącze spełniało swoje funkcje, a surfowanie po Internecie – w domu lub w biurze – nie przysparzało kłopotów, niezbędne są urządzenia sieciowe, takie jak routery. Najprościej mówiąc, stanowią one źródła sygnału.

Skontaktuj się z nami

Gdy w grę wchodzi zapotrzebowanie na korzystanie z sieci w firmie, wraz z routerami korzysta się z access pointów. Jest to sprzęt sieciowy pełniący funkcję dodatkowego nadajnika. Dzięki niemu możliwe jest łączenie się z siecią z dowolnego miejsca, nawet w dużym budynku, którego przestrzeń oddzielona jest sporą liczbą pomieszczeń.

Urządzenia sieci, które dbają o wydajność łącza oraz umożliwiają dzielenie przepustowości na pasma, to switche. W naszym sklepie można znaleźć rozmaite ich modele, także te wykorzystywane w systemach monitoringu. Switche pozwalają na przyłączenie dowolnego urządzenia sieci LAN, dlatego sprawdzają się nie tylko w przypadku pracy z komputerami.

Sprzęt sieciowy sklep KompleksMedia

Przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń sieciowych, w tym przemysłowe urządzenia sieciowe, które mogą spełniać swoje funkcje zarówno w warunkach domowych, jak i firmowych. Proponujemy sprzęty o rozmaitych parametrach, aby każdy z odbiorców mógł znaleźć produkt, który spełni jego oczekiwania i pozwoli stworzyć sprawnie działającą, stabilną sieć.