• Język: Polski Polski
  • Zmień

Język:

Koszyk

O Nas

 


OPINIE O FIRMIE


Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest w dzisiejszych czasach opinia klientów na temat firmy. Wiemy również jak ciężko jest znaleźć dobrego i godnego zaufania partnera. W związku z tym postanowiliśmy umożliwić naszym klientom wyrażanie swoich opinii na temat zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tego typu opinie możecie znaleźć między innymi na takich portalach jak CENEO.PL, OPINEO.PL, SKĄPIEC.PL lub ALLEGRO.PL


Sprawdź sam co myślą o nas klienci:
 

Opinie o Kompleksmedia.pl na Opineo.pl '' 100% pozytywnych komentarzy!

Opinie o Kompleksmedia.pl na Allegro.pl

 Opinie o Kompleksmedia.pl na Ceneo.pl

Opinie o Kompleksmedia.pl na Opineo.pl

Opinie o Kompleksmedia.pl na Skapiec.pl

 

O FIRMIE:


 

installmedia Install Media powstała w 2008 roku jako firma rodzinna, zajmująca się budową i modernizacją instalacji antenowych oraz teleinformatycznych, zarówno zbiorczych jak i indywidualnych. Obecnie prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów do budowy instalacji oraz towarów związanych z branżą teletechniczną. Do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo prowadzone jest tylko przez członków rodziny. 

Kompleksmedia.pl to projekt sklepu oraz hurtowni internetowej specjalizujących się w zaopatrzeniu firm i instytucji w elementy do budowy systemów:
  • zasilania awaryjnego (zasilacze UPS, zespoły akumulatorów), 
  • sieci teleinformatycznych (szafy RACK, serwerowe, telekomunikacyjne),
  • monitoringu wizyjnego (kamery, rejestratory),
  • okablowania strukturalnego,
  • drobnej elektroniki użytkowej. 

 

 


GŁÓWNE ZAŁOŻENIA FIRMY


Naszym głównym celem zawsze jest i będzie realizacja sprzedaży. W związku z tym dążymy do jak najszybszego i jak najefektywniejszego dostarczenia klientowi zamówionego produktu. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, oraz zwykłą ludzką przyzwoitością. 

Jednocześnie naszym zadaniem i dumą jest tworzenie gotowych zestawów zaprojektowanych z myślą o instalatorach i domowych majsterkowiczach. Z myślą o nich tworzymy szeroki wachlarz gotowych rozwiązań takich jak:

  • Zestawy do monitoringu,
  • Zestawy RACK serii ZR, 
  • Zestawy sieciowe RACK serii ZRS,
  • Zestawy 2w1 czyli zasilacz awaryjny UPS +  zestawy bateryjne (Battery Pack),

Jednocześnie powyższe rozwiązania zawsze oferowane są w najniższej cenie na rynku


CZAS REALIZACJI:


W naszej działalności dążymy do jak najszybszego dostarczenia zakupionego produktu klientowi. Nie mniej jednak w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć asortyment z podanym czasem realizacji "3 dni" do nawet "7 dni". Jest to związane tylko i wyłącznie z jednym aspektem - UCZCIWOŚCIĄ


Wielu sprzedawców oferuje wysyłkę "w 24 godziny" lub "natychmiast", a potem nie dotrzymuje złożonych obietnic. W KOMPLEKSMEDIA.PL mamy świadomość, że termin realizacji może ulec wydłużeniu ze względu na cykl dostaw, w związku z tym podany w ofercie termin realizacji jest najdłuższym możliwym czasem oczekiwania na wysyłkę. W praktyce natomiast, przesyłka wychodzi w większości przypadków tego samego lub następnego dnia. W związku z tym przed dokonaniem zakupu sugerujemy skontaktować się z nami w celu ustalenia realnego czasu oczekiwania.

 

 


JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM:


Od wielu lat prowadzimy autoryzowaną dystrybucję marek: IPOX, EAST, RACK SYSTEMS, LANBERG, POWERWALKER, a od 2022 roku również marki COVER.

Ceryfikat Cover 2022 Szkolenie IPOX 2015 Szkolenie IPOX 2019

 

 KOMPLEKSMEDIA.PL ZŁOTYM PŁATNIKIEM


Uczciwość i rzetelność płatnicza to w dzisiejszych czasach rarytas, którym nie każda firma może się pochwalić. Nas nie trzeba poganiać i zmuszać do płatności. Sami dobrze kontrolujemy swoje zobowiązania, czego efektem jest nagroda ze strony firmy Euler Hermes. Bardzo dziękujemy! :-D

''Właściciel sklepu:

Install Media Krzysztof Półrolniczak
ul. 3 Maja 20-22, 55-200 Oława
tel.607-062-969
e-mail: sklep@kompleksmedia.pl
adres sklepu: kompleksmedia.pl
adres firmy: www.installmedia.pl
NIP: 912-176-59-99
REGON: 020772773

nr konta bankowego:
mBank S.A. : 30 1140 2004 0000 3102 6026 7652