• Język: Polski Polski
  • Zmień

Język:

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

Cena: 96.72 brutto

Ilość:

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20.00 zł brutto
Dostępność:
Gwarancja: 5 lat
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Masz pytanie?

Opis skrócony
  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.
Opis produktu

 


OPIS I ZASTOSOWANIE


Dwukierunkowy (duplex) moduł światłowodowy model TL-SM321A marki TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

 


DANE TECHNICZNE


Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1550nm / RX: 1310nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

 

Opinie

Kupiłeś ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Produkty podobne

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 83.85 zł
Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji wielomodowo: do 550m,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 850nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 79.95 zł
Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Cena: 78.10 zł