''

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

☆ wielomodowy ☆ simplex ☆ LC/UPC ☆ do 1.25Gbps ☆ do 550m ☆ wkładka ☆ FCC ☆ CE

Producent: TP-Link

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

  • Czas dostawy: 2-7 dni

Koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska 17.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 17.99 zł brutto

Cena: 79.95 brutto

OPIS SKRÓCONY

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji wielomodowo: do 550m,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 850nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY

OPIS I ZASTOSOWANIE


Moduł światłowodowy model TL-SM311LM marki TP-LINK przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LM TP-Link

 


DANE TECHNICZNE


Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maks. długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Kod producenta: TL-SM311LM

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane

Pliki do pobrania

Zapytaj o produkt

W pakiecie taniej! Zasilacze awaryjne

Konfigurator monitoringu


Zakupy dedykowane w Kompleksmedia.pl

Tabela podtrzymania napięcia - Sprawdź jak wybrać UPS


Realizujemy płatnośc

Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 697-212-101 sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.