''

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Opcje przeglądania

  • do

moduły sfp

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

Moduł światłowodowy SFP MiniGBIC TL-SM311LS TP-Link

☆ jednomodowy ☆ simplex ☆ LC/UPC ☆ do 1.25Gbps ☆ do 10km ☆ wkładka ☆ FCC ☆ CE

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, MiniGBIC,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: simplex,
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Ilość:

Cena: 79.95 zł

Czas dostawy: 2-7 dni

Do koszyka
Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321B TP-Link

☆ jednomodowy ☆ duplex ☆ LC/UPC ☆ do 1.25Gbps ☆ do 10km ☆ wkładka ☆ FCC ☆ CE

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Ilość:

Cena: 87.33 zł

Czas dostawy: 2-7 dni

Do koszyka
Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

Dwukierunkowy moduł światłowodowy SFP, WDM TL-SM321A TP-Link

☆ jednomodowy ☆ duplex ☆ LC/UPC ☆ do 1.25Gbps ☆ do 10km ☆ wkładka ☆ FCC ☆ CE

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy,
  • typ modułu: SFP, WDM,
  • rodzaj złączy: LC/UPC,
  • typ transmisji: duplex (dwukierunkowy),
  • odległość transmisji jednomodowo: do 10km,
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (1000Base-BX),
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
  • długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm,
  • zasilanie: DC 3,3V,
  • certyfikaty: FCC, CE,
  • gwarancja: 5 lat.

Ilość:

Cena: 153.75 zł

Czas dostawy: 2-7 dni

Do koszyka
  • Strona:
  • 1
  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Złącze SFP – jakie korzyści płyną z zastosowania go?

Zastosowanie złącza SFP ma ogromne znaczenie w infrastrukturze sieci telekomunikacyjnych, bowiem umożliwia niemal bezinwazyjne zintegrowanie ich z sieciami optycznymi. Dzięki nim w razie konieczności wymiany standardu transmisji nie zachodzi potrzeba wymiany wszystkich urządzeń, ale w zupełności wystarczy podłączyć moduł światłowodowy SFP. Moduły kompatybilne są ze zdecydowaną większością urządzeń wyposażonych w porty SFP.

Moduły SFP posiadają bardzo kompaktowe wymiary, dzięki czemu przy ich podłączaniu problemu nie stanowi gęste upakowanie portów w routerach czy switchach.

Co charakteryzuje moduły SFP?

Moduły światłowodowe SFP wypierają z użycia powszechnie do niedawna moduły GBIC, głównie ze względu na mniejszy rozmiar, który umożliwia lepszy dostęp do urządzeń. Stąd też czasami nazywane są modułami MINI-GBIC, choć nie jest nazewnictwo przyjęte w standardach.

Wyróżniamy moduły SFP jednomodowe oraz wielomodowe, przeznaczone odpowiednio do odpowiadających im światłowodów jedno- lub wielomodowych.

Moduły SFP w ofercie sklepu KompleksMedia

W naszej ofercie dostępne są dwukierunkowe moduły światłowodowe SFP gwarantujące zróżnicowaną prędkość transmisji danych, w zależności od modelu. Dystans transmisji może być zwiększony dzięki nim nawet do 10km.

W pakiecie taniej! Zasilacze awaryjne

Konfigurator monitoringu


Zakupy dedykowane w Kompleksmedia.pl

Tabela podtrzymania napięcia - Sprawdź jak wybrać UPS


Realizujemy płatnośc

Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 697212101 sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.