SAFEWEEK do -40%

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Switch sieciowy PoE TL-SL1218P TP-Link

Przełącznik do montażu w szafie rack, 16 portów 10/100 Mb/s PoE+, 2 porty gigabitowe

Producent: TP-Link

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

  • Czas dostawy: 2-5 dni

Koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska 17.99 zł brutto
OPIS SKRÓCONY

  • rodzaj przełącznika: Fast Ethernet Unmanaged PoE+ Switch,
  • typ obudowy: desktop / RACK 19'', 
  • 16 portów PoE+ RJ45 10/100 Mb/s,
  • 2 porty gigabitowe RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • 1 gigabitowy slot combo SFP,
  • tryb Extend (umożliwia do 250m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE),
  • tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–8, 
  • tryb Isolation umożliwia oddzielenie ruchu jednym kliknięciem,
  • moc zasilacza: 150(do 30W na każdym porcie),
  • obsługiwane standardy PoE802.3af/at,
  • wentylator: 2 wentylatory,
  • wydajność przełączania: 7.2Gb/s,
  • tablica adresów MAC: 8K,
  • wymiary: 440×180×44 [mm] / 1U (szer. x gł. x wys.),
  • certyfikaty: CE, FCC, RoHS,
  • gwarancja: 5 lat.

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY


Przełącznik do montażu w szafie rack, 16 portów 10/100 Mb/s PoE+, 2 porty gigabitowe

  • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+, 2 gigabitowe porty RJ45, 1 gigabitowy slot combo SFP
  • Duża łączna mocy zasilania PoE - do 30 W na każdym porcie PoE i 150 W dla wszystkich portów PoE*.
  • Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend**
  • Tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np. wideomonitoring.
  • Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności.
  • Podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

 

CECHY SPRZĘTOWE
Porty • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+
• 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
• 1 gigabitowy slot combo SFP
Okablowanie sieciowe • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100–240 V AC, 50/60 Hz
Porty PoE+ (RJ45) • Zgodność ze standardami 802.3af/at
• Porty PoE: 1–16
• Łączna moc zasilania PoE: 150 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm
(17,3 × 7,1 × 1,7 cali)
Maks. zużycie energii • 12,71 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE)
• 172,8 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)
Ilość generowanego ciepła • 43,34 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PoE)
• 589,25 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania 7,2 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 5,36 Mp/s
Tablica adresów MAC 8K
Ramki jumbo 10 KB
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcje zaawansowane • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at
• Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
• Tryb Priority
• Tryb Isolation
• Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC
• Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania • TL-SL1218P
• Przewód zasilający
• Instrukcja instalacji
• Dwa uchwyty montażowe
Środowisko pracy • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);
• Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
• Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Kod producenta: TL-SL1218P

Prezentacja produktu: Switch sieciowy PoE TL-SL1218P TP-Link
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt
Powiadomienie o dostępności:

Wybrany produkt jest niedostępny.
Wpisz swój adres e-mail, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.


Adres e-mail:


Konfigurator wyposażenia szafy RACK Konfigurator monitoringu Zakupy dedykowane w Kompleksmedia.pl Tabela podtrzymania napięcia - Sprawdź jak wybrać UPS

Logo Payu
Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 607-062-969 sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.