SAFEWEEK do -40%

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Switch gigabitowy PoE TL-SG1428PE TP-Link

Przełącznik Easy Smart PoE+, 28 portów gigabitowych, w tym 24 porty PoE+

Producent: TP-Link

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

  • Czas dostawy: 2-5 dni

Koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska 17.99 zł brutto
OPIS SKRÓCONY

  • rodzaj przełącznika: Gigabit Easy Smart PoE+ Switch,
  • typ obudowy: desktop / RACK 19,
  • 24 gigabitowe porty PoE+ RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • 2 gigabitowe porty RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • 2 gigabitowe sloty SFP,
  • funkcje zarządzania: QoS, L2, IGMP Snooping, VLAN, PoE Auto Recovery,
  • zarządzanie poprzez interfejs GUI (Program Easy Smart Configuration Utility),
  • moc zasilacza: 250(do 30W na każdym porcie),
  • obsługiwane standardy PoE802.3af/at,
  • wentylator: 2 wentylatory,
  • wydajność przełączania: 56Gb/s,
  • tablica adresów MAC: 8K,
  • wymiary: 440×220×44 [mm] / 1U (szer. x gł. x wys.),
  • zasilanie: zasilacz wewnętrzny (100-240VAC, 50/60 Hz),
  • certyfikaty: CE, FCC, RoHS,
  • gwarancja: 5 lat.

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY



Przełącznik Easy Smart PoE+, 28 portów gigabitowych, w tym 24 porty PoE+

  • 24 gigabitowe porty RJ45 PoE+, 2 sloty SFP,
  • Całkowita moc PoE na poziomie 250W czyni to urządzenie idealnym uzupełnienieniem systemów monitoringu dla małych i średnich firm,
  • Funkcja Port Priority zapewnia wysoką jakość działania usług wrażliwych na zakłócenia, takich jak wideo monitoring,
  • Funkcja PoE Auto Recovery pozwala na samoczynną naprawę połączenia, w celu zagwarantowania stabilnego działania urządzeń PoE,
  • Funkcja QoS zapewnia płynne surfowanie po Internecie, a IGMP Snooping dba o optymalizację ruchu dla usługi IPTV,
  • Inteligentne zarządzanie zużyciem energii chroni przełącznik przed przeciążeniami.

 

 

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 24 gigabitowe porty PoE+ RJ45
2 gigabitowe porty RJ45
2 gigabitowe porty SFP
Okablowanie sieciowe • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz
Porty PoE+ (RJ45) • Zgodność ze standardami 802.3af/at
• PoE+ Porty: 24
• Moc zasilania PoE: 250 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 220 × 44 mm
(17.3 × 8.7 × 1.73 cali)
Montaż Do montażu w szafie
Maks. zużycie energii • 27 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE)
• 304.7 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250 W)
Ilość generowanego ciepła • 92.07 BTU/h (bez podłączonych PoE)
• 1039.03 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250W)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania 56 Gbps
Szybkość przekierowań pakietów 41.7 Mbps
Tablica adresów MAC 8K
Bufor pakietów 4.1 Mbit
Ramki jumbo 9 KB
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Funkcja ograniczania prędkości transmisji
Funkcja Storm Control
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja połączeń
Mirroring portów
Diagnostyka stanu kabli
Zapobieganie pętlom
PoE Auto Recovery
Sieci VLAN Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4tys. identyfikatorów VLAN)
MTU/Port/Tag VLAN
Zarządzanie Interfejs GUI
Program Easy Smart Configuration Utility
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG1428PE
Przewód zasilający
Instrukcja instalacji
Elementy montażowe
Gumowe nóżki
Środowisko pracy • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);
• Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
• Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

 

Kod producenta: TL-SG1428PE

Prezentacja produktu: Switch gigabitowy PoE TL-SG1428PE TP-Link
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt
Powiadomienie o dostępności:

Wybrany produkt jest niedostępny.
Wpisz swój adres e-mail, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.


Adres e-mail:


Konfigurator wyposażenia szafy RACK Konfigurator monitoringu Zakupy dedykowane w Kompleksmedia.pl Tabela podtrzymania napięcia - Sprawdź jak wybrać UPS

Logo Payu
Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 607-062-969 sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.