SAFEWEEK do -40%

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Switch gigabitowy PoE TL-SG2210P TP-Link

Przełącznik Smart, 8 gigabitowych portów PoE+, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

Koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska 17.99 zł brutto
OPIS SKRÓCONY

 
  • rodzaj przełącznika: Gigabit Smart PoE+ Switch,
  • typ obudowy: desktop,
  • 8 gigabitowych portów PoE+ RJ45 10/100/1000 Mb/s,
  • 2 gigabitowe sloty SFP,
  • funkcje zarządzania: QoS, L2, VLAN,...,
  • Port Priority - usługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP,
  • zabezpieczenia: Port Security, ochrona DoS, Storm Control, DHCP Snooping, Radius,
  • zarządzanie: interfejs graficzny GUI, interfejs linii poleceń CLI, przeglądarka internetowa,
  • moc zasilacza: 58(do 30W na pojedynczym porcie PoE),
  • obsługiwane standardy PoE802.3af/at,
  • cichy, bezwentylatorowy tryb pracy,
  • wydajność przełączania: 20Gb/s,
  • tablica adresów MAC: 8K,
  • wymiary: 209×126×26 [mm] (szer. x gł. x wys.),
  • zasilanie: zasilacz zewnętrzny (moc wyjściowa: 53,5V DC/1,31A),
  • certyfikaty: CE, FCC, RoHS,
  • gwarancja: 5 lat.

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY



Przełącznik Smart, 8 gigabitowych portów PoE+, 2 sloty SFP

  • 8 portów PoE+, całkowita moc zasilania PoE do 58W, użyteczne funkcje zarządzania PoE.
  • Gigabitowe porty zapewniają dużą prędkość transmisji danych.
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, ACL, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosu oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożliwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
  • Innowacyjna technologia oszczędzania energii pozwala ograniczyć zużycie prądu nawet o 50%.




CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Porty 8 portów 10/100/1000 Mb/s RJ45
2 sloty 1000 Mb/s SFP
(Auto-negocjacja/Auto MDI/MDIX)
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100~240 V AC, 50/60 Hz
Zasilacz zewnętrzny (moc wyjściowa: 53,5 V DC/1,31 A)
Pobór mocy Maksymalnie (z PoE): 75,3 W (220 V/50 Hz)
Maksymalnie (bez PoE): 10,5 W (220 V/50 Hz)
Porty PoE (RJ45) Zgodność ze standardami 802.3af/at
8 portów PoE
Moc zasilania PoE: 58 W
Wymiary (S x G x W) 209* 126* 26 mm (8,2* 4,9* 1,0 cala)
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 20 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 14,88 Mp/s
Tablica adresów MAC 8k
Bufor pakietów 512 KB
Ramki jumbo 9216 bajtów
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Voice VLAN
Sieci VLAN Jednoczesna obsługa do 512 grup VLAN (4000 identyfikatorów VLAN ID)
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC, adresy IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, ID protokołu i VLAN
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Uwierzytelnianie 802.1x i Radius、wiązanie IP-Mac-Port-VID、inspekcja ARP、DHCP Snooping、ochrona DoS
Cechy przełącznika L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Loop back detection
Kontrola przepływu 802.3x
LLDP (LLDP-MED)
Zarządzanie Interfejs graficzny GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bazami MIB TP-Link
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie zużycia procesora
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware'u: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka systemu: test VCT
Logi systemu, publiczne bazy MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG2210P
Zasilacz
Instrukcja szybkiej instalacji
Płyta CD
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Kod producenta: TL-SG2210P

Prezentacja produktu: Switch gigabitowy PoE TL-SG2210P TP-Link
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt
Powiadomienie o dostępności:

Wybrany produkt jest niedostępny.
Wpisz swój adres e-mail, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.


Adres e-mail:


Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 697-212-101 sklep@kompleksmedia.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać kupon rabatowy i kupić 5% taniej! Wpisz swój adres @ oraz kliknij przycisk (+).

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.