''

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Przełącznica światłowodowa 24x SC duplex czarna

☆ 24 portowy ☆ patch panel światłowodowy ☆ optyczny ☆ do szaf RACK 19 ☆ dwukierunkowy

Producent: Inny

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 24 miesiące

  • Czas dostawy: 2-5 dni

Koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska 17.99 zł brutto

Cena: 110.70 brutto


WYPOSAŻENIE DODATKOWE:''

Adaptery światłowodowe:

 


OPIS I ZASTOSOWANIE


Adapter jednomodowy SC/APC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna jednomodowe zakończone tylko złączami SC/APC.

duplex simplex

 


Adapter jednomodowy SC/UPC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie dwóch przewodów optycznych, posiadających włókna jednomodowe zakończone tylko złączami SC/UPC.

duplex simplex

 


Adapter wielomodowy SC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna wielomodowego zakończone tylko złączami SC/PC.

duplex simplex

 


Adapter jednomodowy LC/UPC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna jednomodowe zakończone tylko złączami LC/UPC.

Adapter SM 9/125 LC/UPC duplexduplex Adapter światłowodowy SM LC/UPC duplexduplex

 


Adapter jednomodowy LC/APC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna jednomodowe zakończone tylko złączami LC/APC.

Adapter jednomodowy LC/APC duplex z zaślepkami transparentnymiduplex Adapter FO SM LC/APC duplexduplex

 


Adapter jednomodowy LC/UPC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna jednomodowe zakończone tylko złączami LC/UPC.

Adapter światłowodowy MM LC duplexduplex  

 

Kasety światłowodowe:

 


OPIS I ZASTOSOWANIE


Kaseta na 12 spawów światłowodowych wykorzystywana jest do zabezpieczania i magazynowania połączonych ze sobą włókien światłowodowych (kabli, patchcordów, pigtaili). Umożliwia w precyzyjny sposób na montaż do 12 spawów, a dzięki małym rozmiarom i uniwersalnemu systemowi mocowania doskonale nadaje się do przełącznic i muf światłowodowych.

Kaseta na 12 spawów światłowodowe

Zaślepki:

 


OPIS I ZASTOSOWANIE


Zaślepka SC simplex / duplex wytworzona z tworzywa sztucznego. Umożliwia w doskonały sposób ochronę wnętrz paneli i przełącznic światłowodowych przed dostaniem się zabrudzeń, poprzez zatkanie nie zajętych otworów przeznaczonych dla adapterów SC simplex / duplex.

 

OPIS SKRÓCONY

  • zastosowanie: punkt rozdzielania sygnału optycznego,
  • liczba portów: 24,
  • obsługa adapterów: SC DuplexLC Quatro,
  • w zestawie 2 kasety światłowodowe (po 12 spawów),
  • obsługa maksymalnie do 3 kaset światłowodowych,
  • montaż w szafach Rack 19" (regulowane uchwyty),
  • numerowane porty oraz otwory do przykręcenie adapterów,
  • 4 otwory na tylnej ściance do wyprowadzenie przewodów,
  • czarna obudowa wykonana z stali walcowanej na zimno,
  • wymiary: 480x255x45mm - 1U (szer./gł./wys.),
  • gwarancja: 24 miesiące.

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY

 


OPIS I ZASTOSOWANIE


Przełącznica światłowodowa 24x SC Duplex wykorzystywana jest do pracy w transmisji optycznej, pozwala na zarządzanie torami światłowodów. Panel optyczny umożliwia przechowywanie rozdzielonych włókien połączonych w kasecie spawów, umieszczonych wnętrzu panelu.

 

Przełącznica światłowodowa 24x SC duplex czarna


NAJWAŻNIEJSZE CECHY:


  • punkt rozdzielania sygnału optycznego,
  • liczba portów: 24,
  • obsługa adapterów: SC DuplexLC Quatro,
  • w zestawie 2 kasety światłowodowe (po 12 spawów),
  • obsługa maksymalnie do 3 kaset światłowodowych,
  • montaż w szafach Rack 19" (regulowane uchwyty),
  • numerowane porty oraz otwory do przykręcenie adapterów,
  • 4 otwory na tylnej ściance do wyprowadzenie przewodów,
  • obudowa wykonana z stali walcowanej na zimno,
  • wymiary: 480x255x45mm - 1U (szer./gł./wys.),
  • gwarancja: 24 miesiące.




DANE TECHNICZNE:
Liczba portów 24
Obsługa adapterów SC Duplex, LC Quatro
Liczba tacek 2 (możliwość rozbudowy do 3)
Pojemność tacki 12 spawów (maks. 48 spawów)
Szuflada wysuwana Tak
Otwory tylnej ścianki 2x 20mm
2x 16mm
Materiał Stal walcowana na zimno
Kolor Czarny (malowanie proszkowe)
Waga 2kg
Wymiary (szer./gł./wys.) 480x255x45mm - 1U
Dodatkowe elementy w zestawie Dławiki kablowe: 2 x PG.13.5
Osłonki spawów: 48
Śrubki montażowe do adapterów: 48
Plastikowe opaski zaciskowe: 4
Elementy (trzpienie) blokujące wysuw: 2

 

Kod producenta: 5496

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

W pakiecie taniej! Zasilacze awaryjne

Konfigurator monitoringu


Zakupy dedykowane w Kompleksmedia.pl

Tabela podtrzymania napięcia - Sprawdź jak wybrać UPS


Realizujemy płatnośc

Szybki kontakt
Kontakt z Kompleksmedia.pl Tel: 697212101 sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.