''

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Smart Switch zarządzalny TP-Link TL-SL2210 L2

Inteligentny przełącznik warstwy 2, 8 portów 10/100Mb/s, 1 porty 1Gb/s, 1 slot combo SFP 1Gb/s

Producent: TP-Link

Dostępność:

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

  • Czas dostawy: 2-7 dni

Koszty dostawy:

  • Kurier DPD 17.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto

Cena: 290.51 brutto

OPIS SKRÓCONY

  • rodzaj przełącznika: Smart Switch, 
  • typ obudowy: desktop / RACK 19'', 
  • 8 portów RJ45 10/100Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX),
  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s,
  • 1 slot gigabitowy SFP 10/100/1000Mb/s,
  • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2),
  • wentylator: bezwentylatorowy (fanless), 
  • tablica adresów MAC: 8K, 
  • wydajność: 5.6Gb/s,
  • wymiary: 294x180x44[mm] (szer. x gł. x wys.),
  • gwarancja: 5 lat. 

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY

''


OPIS I ZASTOSOWANIE: 


Przełącznik Smart TL-SL2210 firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 portów 10/100Mb/s, 1 port 10/100/1000Mb/s oraz 1 gigabitowy slot SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej (Layer-2). Przełącznik TL-SG2210 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające.Przełącznik TL-SG2210 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.




''


NAJWAŻNIEJSZE CECHY: 


 

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

  • Obsługa protokołu dynamicznej agregacji portów - LACP
  • VLAN - jednoczesna obsługa 512 z 4096 identyfikatorów
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping

Funkcja QoS (Quality of Service)

  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji

Rozbudowane funkcje zabezpieczające

  • Listy kontroli dostępu (L2-L4)
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Szyfrowanie SSH oraz SSL

Zarządzanie

  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń (telnet)
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)



''



OBUDOWA TYPU DESKTOP



''

 


FUNKCJE PRZEŁĄCZNIKA WARSTWY 2


W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2210 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania warstwy drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

''


FUNKCJE ZABEZPIECZAJĄCE


Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. by umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP. Ponadto możliwość utworzenia głosowego VLAN zapewnia wysoką wydajność połączeń VoIP.

''


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


''

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Porty 8 portów RJ45 10/100Mb/s (Auto-Negocjacja /Auto MDI/MDIX)
1 port RJ45 10/100/1000Mb/s
1 gigabitowy Slot SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Pobór mocy Maksymalnie: 4,9W (220V/50Hz)
Wymiary (S x G x W) 294 * 180 * 44 mm (11,6 * 7,1 * 1,7 cala)



WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 5,6Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 4,2Mp/s
Tablica adresów MAC 8k
Bufor pakietów 4,1Mb
Ramki jumbo 10KB



FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
VLAN głosowy
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
DSCP, VLAN ID.
Harmonogram filtrowania
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB



INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG2216
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™/7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Kod producenta: TL-SL2210

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt
  • Wyślij kopię wiadomości do mnie

''W pakiecie taniej!

''


''

''


Realizujemy płatności

Logo Payu

Szybki kontakt
Tel: 607-062-969

71-735-17-33

sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

installmedia

zobacz komentarze
100.0% pozytywnych komentarzy

Średnia z 5370 ocen sprzedaży

  • Zgodność przedmiotu z opisem
    5.0
  • Kontakt ze Sprzedającym
    5.0
  • Czas realizacji zamówienia
    5.0
  • Koszt wysyłki
    5.0
  • Typ
  • Ostatnie
    7 dni
  • Ostatnie
    30 dni
  • Wszystkie
  • Kupił /
    Sprzedał
  • Pozytywne
  • 0
  • 0
  • 9707
  • 28/9679
  • Neutralne
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0/1
  • Negatywne
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0/2