''

Autoryzowana dystrybucja PowerWalker oraz IPOX

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Gigabitowy Smart switch zarządzalny TP-Link TL-SG2216 L2

Przełącznik warstwy 2, 16 portów Gb, 2 sloty combo SFP,

Producent: TP-Link

Dostępność:

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 5 lat

  • Czas dostawy: 2-6 dni

Koszty dostawy:

  • Kurier DPD 17.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto

Cena: 526.53 brutto

OPIS SKRÓCONY

  • rodzaj przełącznika: Gigabit Smart Switch, 
  • typ obudowy: desktop / RACK 19'', 
  • 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX),
  • 2 sloty combo SFP 10/100/1000Mb/s,
  • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2),
  • wentylator: bezwentylatorowy (fanless), 
  • tablica adresów MAC: 8K, 
  • wydajność przełączenia: 32Gb/s,
  • wymiary: 440x180x44 [mm] (szer. x gł. x wys.),
  • gwarancja: 5 lat. 

zobacz więcej »

OPIS SZCZEGÓŁOWY

OPIS I ZASTOSOWANIE: 


Urządzenie TP-LINK JetStream TL-SG2216 to inteligentny, gigabitowy przełącznik Smart firmy TP-LINK wyposażony jest w 16 gigabitowych portów RJ45 oraz 2 sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik TL-SG2216 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Przełącznik TL-SG2216 jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

''


NAJWAŻNIEJSZE CECHY: 


 

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

  • Obsługa protokołu dynamicznej agregacji portów - LACP
  • VLAN - 4096
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping


Funkcja QoS (Quality of Service)

  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji


Rozbudowane funkcje zabezpieczające

  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • ACL
  • Szyfrowanie SSH oraz SSL


Zarządzanie

  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń (telnet)
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)



''


BEZPIECZEŃSTWO SIECI


TL-SG3210 posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SG2216 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.


''


MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU RACK 13''



''

 


FUNKCJE PRZEŁĄCZNIKA WARSTWY 2


W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2216 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping - funkcja która umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.





ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


''



CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 sloty combo SFP 100/1000Mb/s
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Pobór mocy Maksymalnie: 14,4W (220V/50Hz)
Wymiary (S x G x W) 440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cala)



WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 32Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 23,8Mp/s
Tablica adresów MAC 8k
Ramki jumbo 10240 Bajtów



FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
Harmonogram filtrowania
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB



INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG2216
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Kod producenta: TL-SG2216

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt
  • Wyślij kopię wiadomości do mnie

''W pakiecie taniej!

''


''

''


Realizujemy płatności

Logo Payu

Szybki kontakt
Tel: 607-062-969

71-735-17-33

sklep@kompleksmedia.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

installmedia

zobacz komentarze
0.0% pozytywnych komentarzy
  • Typ
  • Ostatnie
    7 dni
  • Ostatnie
    30 dni
  • Wszystkie
  • Kupił /
    Sprzedał
  • Pozytywne
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0/0
  • Neutralne
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0/0
  • Negatywne
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0/0